Devrezli Makina

Devrezli Makina Savunma Sanayi

1993 yılında kurulan Devrezli Makina Savunma Sistemleri çeşitli kalıpçılık yöntemleri ile kendini geliştirmiş. 2006 yılından itibaren savunma sanayine yönelik olarak 500 ‘ü aşkın çeşitli yedek parça imalatı yapmıştır.Üretim aşamasını sadece CNC ve talaşlı imalat yöntemleri ile plastik enjeksiyon, şişirme, vakum, rotasyon, sac kesme, kaynak, sac form şekillendirme ve kendi bünyesinde 50gr’dan 15kg ‘a kadar çelik dövme operasyonları gerçekleştirmektedir.Profesyonel kurucu kadrosu ve çalışkan personel gücü ile Devrezli Makina Savunma Sistemleri markası olan DMSS , İSO kalite yönetim sistemine uyarak hergün kendini gelişmeye ve dünyanın sayılı firmalarından biri olamaya adamıştır.

Tasarım Üretim Planması

Sistematik ve bilimsel çalışmayı ilke edinmiş ekibimiz ile birlikte; doğru yöntem, doğru kadro ve doğru mühendislik tekniklerini kullanarak savunma sanayinde hızlı, düşük maliyetli ve kaliteli üretim yapılabilmesi için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Savunma Sanayi

60%

Medikal Sanayi

20%

Otomotiv Sanayi

20%

Süreç Yönetimi ve İyileştirilmesi

Kurumunuzda tüm süreçlerinizi uçtan uca izleyebiliyoruz. Her bölüm, çalışan ve paydaş ilgili süreçlere dahil ediyoruz. Süreçlerinizin performansını ölçerek geliştiriyoruz.